Капустенская гранитная плитка

Красная гранитная плитка из капустинского гранита в ЖитомиреКапустинський граніт, в міжнародній класифікації відомий як Rosso Santiago (Россо Сантьяго), видобувається на Капустинський родовищі на території України. Самі українці називають кар'єр Капустянський. Дане родовище відомо і активно розробляється ще з радянських часів. Капустинський граніт має грубозернисту структуру і насичені кольори червоної гами. Прекрасні декоративні властивості цього каменю в сукупності з великими запасами родовища зробили цей камінь одним з найпопулярніших на території колишнього СРСР. У сьогоднішні дні його також активно використовують в міський благоустрій та архітектури. Найчастіше його можна зустріти в облицюванні цоколів і фасадів будівель, в обробці вестибюлів і переходів метро, ​​для облицювання сходів і опорних стін в торгово-офісних центрах.


Капустинський граніт цінують за стабільність кольору. Ефектна червоно-чорна структура каменю відмінно виглядає і в полірованому вигляді і термообробленому. Основний вид продукції з капустинського граніту - це поліровані облицювальні плити різних форматів і щаблі. Також цей камінь відмінно підходить і для будь-якого іншого виду виробів з граніту, просто вони менш популярні у покупців.


Компанія "Камнеклад" продає капустинський граніт зі складу в Москві в будь-яких обсягах. Ви можете купити граніт Rosso Santiago в наявності або замовити виготовлення будь-якої продукції з нього в короткі терміни. А після покупки ми здійснимо професійний монтаж і укладання капустинського граніту будь-якої складності.


Граніт капустинський. Фізико-механічні властивості.

Об'ємна вага, кг / м3 2700
Водопоглинання,%: 0,22
Межа міцності при стисненні, МПа: 165
Пористість,%: 1,6
Зносостійкість, г / кв.см: 0,48
Морозостійкість, циклів: 40

Капустинський кар'єр. Особливості родовища.

Тип породи: Граніт
Родовище: Україна
Колір червоний
Структура: ГрубозернистаСоздан 11 фев 2016рефераты