Граніти з Житомирських родовищ

Купить гранит в ЖитомиреВиробництво бруківки не завжди було настільки популярним як сьогодні. У радянські часи використовувати бруківку, бордюр та інші вироби з каменю собі могли дозволити тільки багаті люди. Сьогодні продаж бруківки стала справою буденною. Будь-який бажаючий може придбати Поряд з бруківкою, в якості додаткового матеріалу для мощення набувають бордюр. Бордюр робить картину дорожнього полотна закінченою і зміцнює його.

Довгий час популярним матеріалом для мощення міських площ був габро. Так, наприклад Київ вимощена габро з житомирського родовища (Карелія). Вважається, що цей матеріал міцніше граніту. Насправді все зовсім не так. Граніти з Житомирських родовищ не поступаються за якістю і міцності. І на сьогоднішній день вони досить поширені в дорожньому будівництві. Практично всюди можна зустріти Межерический граніт. Цей граніт прекрасно підходить для виробництва бруківки, бордюрів, плит мощення та інших матеріалів. Мансуровскій граніт - найсвітліший граніт України. Він застосовувався для обробки Київського метро, ​​Центрального парку в Сочі і багатьох інших об'єктів. Мансуровскій граніт настільки популярний завдяки своїм якостям і екологічності.

Ще один граніт Коростишевского родовища заслужив визнання - Південно-Cултаевскій. Термообработанная Південно-султаевская бруківка славиться своїми естетичними якостями. Її коричневе забарвлення особливо красиво виглядає після дощу. Виробничі потужності заводу «ГРАНІТ» виробляти бруківку будь-яких розмірів. На складі в наявності завжди є коричнева Південно-султаевская бруківка наступних розмірів: 100х200х50, 200 100 100, 100х200х60.

Основним напрямком нашої компанії є продаж бруківки виробництва України. Загальноприйнятим стандартом бруківки вважається розмір 100х200х50. Ми пропонуємо до реалізації бруківку 200 100 100, 100х200х60 та ін. Можливе замовлення будь-яких кольорів (червона, коричнева, сіра, біла, рожева і т.д) Інші нестандартні форми і розміри бруківки обговорюються індивідуально.
застосування бруківки

Натуральна бруківка зустрічається практично всюди: на міських вулицях, парках, дорогах, садових ділянках. Бруківка додає простору вишуканість і смак. Кожна територія вимагає окремого виду бруківки. На присадибних ділянках і приватних домоволодіннях прекрасно виглядає галтованная бруківка. Це один з найкрасивіших видів бруківки. Створюючи ефект старовини, галтованная бруківка чудово виглядає. Так як сьогодні модно робити навколишню територію використовуючи нотки старовини і натуральності, галтованная бруківка я буде в цьому просто незамінною.

Для мощення територій за якими буде рухатися транспорт важливо використовувати більш міцний матеріал. Найчастіше для таких цілей використовують бруківку більшої товщини, наприклад, 200? 100 100, 100х200х60.Создан 11 фев 2016рефераты