Гранитные балясины

Балясины из гранита и натурального мрамора в Киеве, Житомире, ДнепропетровскеСлово «балясини» добре знайоме людині, яка має відношення до архітектури, але може викликати здивування обивателя, далекого від будівельних і проектних справ. Проте, рідкісний обиватель не стикався з цим елементом. Адже ви не раз бачили фігурні стовпчики у вигляді колони, що підтримують і прикрашають перила сходів або балконів? Це і є балясини.
Надійність і естетичність

З огляду на те, що на балясини доводиться постійне навантаження, основний і головний їх критерій - надійність. В цьому відношенні найбільш вірний вибір - гранітні балясини. Надійність і міцність граніту перевірена віками, він стійкий до механічних пошкоджень і відколів, здатний витримувати великі вагові навантаження, не чутливий до зміни температурних і кліматичних умов, не боїться вологи. А природна краса і оригінальність текстур роблять граніт не тільки надійним, але і високо цінуючи декоративним матеріалом.

Які бувають гранітні балясини?

Балясини з граніту відрізняються як за своїм призначенням, так і за формами. Використовуються як для обробки гранітних сходів всередині будівлі, так і для прикраси парадних або паркових сходів. Форми ж рясніють такою ж різноманітністю, ніж текстура каменю. Гладко відполіровані колони різних геометричних форм, фігурні стовпчики з химерною різьбою - все залежить від фантазії майстра і побажань клієнта!
Для чого застосовуються балясини

Гранітні балясини можуть застосовуватися як для функціонального використання, так і в виключно декоративних цілях. Вулична архітектура, декор парапетів, паркові огорожі, прикраса набережних ... Іншими словами, гранітні балясини давно зарекомендували себе в ландшафтному дизайні. Використання їх в якості прикраси внутрішнього інтер'єру - теж не рідкість. Гранітні елементи декору надають будь-якого інтер'єру якогось чарівності, загадковості і духу старого часу.
Кілька слів про відхід

Граніт - матеріал надійний і практично не підлягає зносу. Однак же, гранітні вироби не застраховані від мікротріщин. Що вже говорити про побутову пилу і інших видах забруднень. Для того, щоб ваші балясини не втрачали своєї привабливості, зверніться до консультантів нашої компанії, і вони порадять вам оптимальні варіанти засобів по догляду в залежності від технології виготовлення і форми поверхні.
Як замовити?

Компанія «КП Гранит» здійснює продаж балясин із граніту в межах центральних регіонів України. Якщо ви бажаєте купити гранітні балясини оптом і в роздріб в Києві, Житомирі, Дніпропетровську та інших містах центральних областей країни - ви звернулися за адресою! Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання і дадуть детальну консультацію, що зацікавило вас товару. Запитуйте - і ми вам відповімо!

Для того, щоб замовити гранітні балясини, достатньо зателефонувати за номером, вказаним в розділі «Контактна інформація», або ж заповнити нескладну форму на нашому сайті. З умовами оплати, способами і термінами доставки ви можете ознайомитися на відповідній сторінці сайту.

 

Балясинами називають високі фігурні стовпчики, для виготовлення яких використовуються цілі заготовки. Функціонально вони призначені для підтримки перил сходів, балконів, балюстрад, різних огорож і т.д. Для їх виготовлення використовуються різні міцні матеріали, в тому числі: дерево, бетон, природний камінь і ін.
Однак якщо ви хочете, щоб ці конструкції стали самостійної центральною частиною архітектурної композиції, вам слід замовити балясини з граніту. Вони стануть чудовою прикрасою екстер'єру та інтер'єру будь-якого архітектурного ансамблю, підкреслять розкіш, строгість і вишуканість дизайнерського оформлення приміщення.
Гранітні балясини від «КП Гранит» - прекрасний вибір
Такі властивості граніту, як його неймовірна краса і довговічність є вирішальними, коли забудовник стоїть перед вибором матеріалу, з якого передбачається виготовлення балясин. А його стійкість до перепадів температури і впливу атмосферних опадів роблять цей природний камінь незамінним для виготовлення конструкцій, які встановлюються на відкритому просторі.
Щоб гранітна балясина була якісною і ефектною, її виготовлення слід доручати тільки досвідченим професіоналам, якими є фахівці гранітної майстерні «КП Гранит». Виготовлені в нашій майстерні балясини з граніту гарантовано забезпечать вам такі переваги: ​​досконалий, стильний, завжди модний фасад або інтер'єр вашого будинку; надійність, довговічність, високу якість матеріалу; простоту експлуатації та догляду; вашу статусність.
Ми можемо виготовити гранітні вироби за проектом замовника, які одночасно зможуть підкреслити вишуканість, строгість і грунтовність будівлі. За вашим бажанням балясини можуть мати квадратну або круглу форму, можуть бути виготовлені у вигляді скульптур. У будь-якому випадку ці декоративні елементи будуть унікальними, такими, що запам'ятовуються, вражаючими, що викликають захоплення оточуючих.Создан 09 фев 2016рефераты