Гранитній бордюр в Житомире

Производство гранитного бордюра из габбро, лабрадорита, лезники, покостовского гранитаСьогодні бортові камені широко застосовуються не тільки в дорожньому будівництві, але і в облагороджування приватних територій. Їх можна дуже часто зустріти в ролі огороджень проїжджої частини від тротуару. Крім того вони нерідко використовуються для огорожі газонів і дитячих майданчиків, а також для позначення зупинок. Бордюр гранітний є безпрограшним варіантом, коли необхідно розділити двухполосную дорогу. Тому їм часто користуються при облаштуванні мостів, тунелів і шляхопроводів. Крім цього він прекрасно виглядає в скверах і парках як огорожі клумб і пішохідних доріжок.
Основна причина, по якій бортовий камінь отримав настільки широке застосування - це його висока стійкість до зношування. Він не схильний до стирання і не піддається впливу температур. Його універсальність дозволяє використовувати камінь в різноманітних місцях. Дизайн бортових каменів на вигляд здається досить невибагливим, але при цьому виглядає дуже виграшно і не нарочито. Це оптимальний варіант облагороджування території, що поєднує в собі практичність, ефектність і довговічність.
Завдяки цим якістю популярність бортових каменів в міському будівництві на сьогоднішній день б'є всі рекорди. Їх можна зустріти на будь-який проїжджої частини, а також на великих автомагістралях, полотнах трамвайних колій, внутрішньо квартальних проїздах, на тротуарах, на мостах і шляхопроводах, на бульварах, у парках. Крім того, сьогодні їх широко використовують для облаштування приватних територій. Будь присадибна ділянка з обгородженими клумбами і доріжками буде виглядати більш акуратно і презентабельно. Крім того, це привнесе комфорт в життя його власників.
Затребуваність гранітних бордюрів пояснюється їх витривалістю і універсальністю. У них особлива текстура, стійка до вологи і впливу температур, тому такі камені прослужать тривалий термін. А їхній зовнішній вигляд не зіпсується навіть через багато років. Тому вони є безпрограшним варіантом для будь-яких цілей, пов'язаних з дорожнім будівництвом і ландшафтним дизайном.
Всі представлені в даній категорії бортові камені відрізняються високою якістю і мають необхідні сертифікати. Вони відповідають вимогам ГОСТу і мають гарантію від виробника. Серед нашого асортимент знайдуться різні види каменів, що відрізняються за призначенням, типу граніту, розмірами, перетину і кольором. Замовляти можна як готові бордюри по 1 метру, так і шматки необхідного вам метражу, які ми нарізаємо під замовлення. Ми уважно поставимося до всіх ваших вимог і врахуємо їх.

 
Основні види дорожніх бордюрів
Дорожні бортові камніДля установки на міських дорогах в більшості випадків застосовується бортовий камінь ГП-1, ДП-2 і ГП-3. Фактура їх може бути пиляної, полірованої термообработанной. Відмінності між цими категоріями каменів полягають в основному в їх розмірі та розтин. Бордюр ГП-1 є найбільш поширеним варіантом, використовуваним на міських вулицях і тротуарах. Їм огороджують проїжджу частину основних і внутрішньо квартальних доріг. Тому ті бордюри, які ми бачимо на вулицях - найчастіше ставляться саме до цього типу.
Якщо необхідно відокремити проїжджу частину від тротуару в місцях з більш складною транспортною розв'язкою, то застосовують бордюр ГП-2. Він ідеально підходить для розподільних смуг, тунелів та з'їздів. Якщо ж необхідно облаштувати ще більш специфічні ділянки, наприклад мости та шляхопроводи, то використовують найбільший бордюр типу ДП-3.
Основні характеристики, якими повинен володіти дорожній камінь незалежно від типу: це міцність, висока щільність, несприйнятливість до вологи і перепадів температур, практичність, витривалість. Всі реалізовані у нас бордюри відповідають цим вимогам і мають необхідні сертифікати, що підтверджують їх високу якість.
У розділі представлені вже готові кускові камені стандартних розмірів. Крім того, ми продаємо бортові камені по погонному метражу. Зв'яжіться з нами, і ми надамо вам докладну консультацію.

Найменування Розміри
ГП-1 Lx300x150, 1000x400x150
ГП-2 Lx400x180, 1000x400x180
ГП-3 Lx600x200, 1000x600x200Создан 05 фев 2016рефераты