Пиляна бруківка

Изготовление брусчатки пиленной в Киеве, ЖитомиреГраніт може використовуватися для зведення меморіальних комплексів, їм можуть облицьовуватися будинку і прикрашати інтер'єр. Але це далеко не повний список того, як саме може використовуватися гранітний матеріал. Бруківка з граніту - є одним з найпопулярніших пропозицій в нашій фірмі «Архітект Стоун». Це стає реальним завдяки поєднанню низької ціни і дуже високої якості продукту.

Пиляна бруківка з граніту - зовні схожа на просту плитки на тротуарі, але це обумовлено правильною геометричною формою, на цьому відмінності закінчуються. Велика різноманітність забарвлень натуральних гранітів задовольнить більшість ваших задумів. Колірна гамма пиленой бруківки різноманітна - від чорного до рожевого, від зеленого до коричневого, від оранжевого до червоного. Кожен зможе вибрати для себе найбільш оптимальний колір каменю. Завдяки високій щільності, морозостійкості, низькому влагопоглащением і стійкості до вивітрювання, низькому коефіцієнту стираності, пиляна гранітна бруківка прослужить набагато довше будь-яких аналогів. Навіть в місцях з максимальним трафіком транспорту та потоками пішоходів бруківка з граніту збереже свою цілісність і буде служити десятками років. Навіть при ремонті комунікацій, не доведеться купувати нову бруківку, її можна укласти на місце.
Пиляна гранітна бруківка - виробництво.

Пиляна бруківка, назва цього продукту має на увазі спосіб виробництва. Така бруківка проводиться шляхом розпилювання гранітного блоку, форми можуть бути найрізноманітніші, але тим не менш основна маса пиленой бруківки проводиться квадратної і прямокутної форми, розміри лицьової частини можуть варіюватися від п'яти до двадцяти сантиметрів, все що понад варто відносити до плит мощення. На перший погляд технологія не складна, але не варто забувати, що натуральні граніти в рази твердіше бетону. Для виробництва пиленой бруківки з граніту використовуються найсучасніші технології в сфері алмазного інструменту, цей процес вимагає значних енергетичних т тимчасових витрат. Але це ще не все, нарізані деталі прямокутної форми з граніту ще не є бруківкою. У мокру і холодну погоду пилений граніт буде слизьким як лід. Після термообробки поверхні брущатих каменів стає рівномірно шорсткою, має відмінний зовнішній вигляд, і найважливіше - робить гранітну бруківку не ковзаючі покриттям. Як же це відбувається? Невеликі частинки кварцу, що містяться в граніті під впливом високої температури в процесі випалу починають вибухати і створюють рівномірно шорстку поверхню каменю.
Пиляна гранітна бруківка - ЦІНА?

Купити гранітну бруківку у нас можливо в різноманітному виконанні, а як щодо ціни? З цінами на бруківку ви можете ознайомитися завантаживши прайс-лист, але не забувайте, ціни на бруківку можуть змінюватися в кращу сторону, в залежності від необхідного вам кількості.

Кам'яна бруківка, особливо пиляна відчутно дорожче штучних аналогів. Ціна гранітної бруківки складається з вартості сировини, витрат на виробництво а також логістики. Граніт має високу щільність і важить відповідно не мало, але при потребі в якомусь обсязі продукції є можливість підібрати оптимальний спосіб доставки, що може позитивно відбитися на ціні гранітної бруківки. Якщо необхідний Вам об'єм важить в районі 20 тон, актуально буде скористатися доставкою вантажівкою з виробництва прямо на об'єкт. Це дозволить заощадити на витратах пов'язаних з вантажно-розвантажувальними роботами та зберіганням на складі. Але естли Вам необхідно набагато більше, і вага партії перевищує 60 тонн, варто скористатися залізничним транспортом. Для Вашої зручності ми розмістили для кожної позиції таблицю про місткості транспорту. За додатковою консультацією ви можете звернеться до онлайн консультанта, перейшовши в розділ контакти, або просто натиснувши кнопку "Зателефонуйте нам".Создан 05 фев 2016рефераты