Брусчатка пилено колотая

ПРоизводство пиленно колотой брусчаткиМіцність і довговічність виробів з граніту не викликає сумнівів навіть у людини не має нічого спільного з будівництвом. Пилено-колота брусчатка зараз є вкрай затребуваним матеріалом і є вдосконаленим видом колотої бруківки, так як має правильну геометрію, що значно полегшує процес укладання. Стрімко зростаючий попит підігрівається наростаючими модними тенденціями в архітектурному дизайні. Високохудожній дорожньо-будівельний матеріал, володіє бездоганною естетичністю заснованої на багатовіковому авторитеті. Укладені гранітною бруківкою мостові є візитною карткою аристократичності і цивілізованості.
В першу чергу слід відзначити якісні показники фізико-механічних властивостей «вічного каменю». Висока міцність, стійкість до стирання і влагонепроницаемость роблять гранітні вироби довговічними. Природне ж походження зумовило екологічність матеріалу.
Бруківка з граніту, якої вимощені мостові, так само має ряд переваг. Навіть враховувати вартість виконання робіт, укладання брусчатка обходиться в середньому на 20% дешевше, ніж укочення асфальту.
Тротуари, викладені з брусчатка не схильні до деформації і розтріскування, легко очищаються. Після дощу на ній не утворюються калюжі, так як дощова вода швидко всмоктується через шви. Важливо відзначити здатність вторинного використання. Наприклад, при ремонті підземних комунікацій, бруківка розбирається, а після закінчення ремонтних робіт укладається знову. До плюсів також варто додати нижчий коефіцієнт поглинання сонячної енергії, ніж у асфальту. Це означає, що в спекотні сонячні дні, матеріал значно менше нагрівається і не виділяє шкідливі випари.
Купити пилено-колоту гранітну брусчатку можна двох видів. У першому варіанті бруківка, колота по периметру, пиляна зверху і знизу, яка своєю чергою підрозділяється по виду обробки лицьової поверхні. Її також називають «французькою», її колоті межі створюють відмінний декоративний ефект, а рівна лицьова частина надає зручність при ходьбі і прибирання. Аква обробка надає поверхні глянець, термообробка і бучардірованіе навпаки, роблять поверхню шорсткою для зниження ковзання. Другий варіант розпиляний по периметру, а нижня і верхня частина - колоті. Така різноманітність дозволяє дизайнерам створювати індивідуальні рішення, вибираючи оригінальну окантовку і деталізуючи малюнок мозаїки
Натуральна бруківка, яка об'єднала в собі масу достоїнств, стане кращим вибором там, де головними критеріями виступають міцність, довговічність, ергономічність і краса.Создан 05 фев 2016рефераты