Гранитная брусчатка в Китеве

Производство брусчатка колотой, пилено колотойБезліч століть бруcчатка з граніту використовувалася в архітектурі через його унікальних фізичних властивостей. Він має високу несучу здатність і стійкість. Брусчатка из гранита укладається на піщане покриття, тим самим забезпечуючи прекрасну дренажну систему і стійкість до розмиття покриття. Оскільки її елементи рухливі відносно один одного, то при переміщеннях грунту і великих навантаженнях це дозволяє зберегти цілісність покриття. Саме таким - зносостійким і довговічним матеріалом є гранітна бруківка з граніту, габро і лабрадориту, яку можна застосовувати для мощення різних поверхонь, де допускають нерівності. До цього дня історичні центри нашої планети, такі як Венеція, Париж, Рим, Київ, Москва, Львів, прикрашені цим унікальним матеріалом. Саме він створює відчуття романтизму, затишку і, завдяки своїй природності, зближує нас з природою.

 

Брусчатка з граніту є чудовим оздоблювальним матеріалом. Широко застосовується для обробки підлоги і стін як в інтер'єрах, так і для зовнішніх робіт. Відмінна стійкість до стирання і морозостійкість граніту дозволяє використовувати гранітну плитку в місцях високої прохідності: торгових центрах, бізнес центрах, медичних установах. У той же час гранітна плитка є декором преміум класу, висока щільність граніту дозволяє отримати шикарну полірованій поверхні.

Без плитки з граніту не обходиться жодне адміністративна будівля, пристойний готель або офісний центр. Плитка брусчатка підкреслить статус вашого будинку зовні і додасть величі всередині. Граніт і плитка не зовсім відповідні слова, правильніше говорить плита гранітна, але в народі широко поширилося словосполучення гранітна плитка. Застосування граніту в цивільному будівництві обумовлено його міцністю і практичністю. Лише недавно з'явилися матеріали наблизилися по міцності і практичності до граніту, так званий керамограніт. Його широке поширення додало плитці з граніту ще більш високий статус, підкреслило багатство задній облицьованих гранітом - натуральним даром природи.Создан 05 фев 2016рефераты