Плита гранитная Украина

Тротуарная плитка из гранитаТротуарна плитка з граніту Гранітна тротуарна плитка є відмінним матеріалом для обробки доріжок на вулицях і фасадів будівель. Завдяки властивості підвищеної міцності вона може служити десятиліттями, не змінюючи свого первісного вигляду. Вироби із граніту солідно виглядають і чудово підходять для благоустрою пам'ятників, парків і площ. Завдяки різноманіттю кольорів, відтінків і візерунків, з даного каменю можна створювати різні дизайнерські композиції.
Переваги гранітної плитки Стійкість до механічних пошкоджень, температурних перепадів і вологості; морозостійкість; широкий вибір кольорів; естетичний зовнішній вигляд.
Види лицьової поверхні плитки з граніту
Вид плити Фото Опис
Полірована Плитка полірована Плитки випилюються з цільного каменю і поліруються з одного боку до гладкого стану з дзеркальним блиском. Такі вироби використовуються для декору підлог, стін і ступенів всередині приміщення
Термооброблена Термооброблена плитка Плитка проходить спеціальну термообробку з лицьового боку, завдяки чому стає більш міцною і не ковзає. Ідеально підходить для обробки цоколів, вуличних сходів і ступенів, вхідних груп
Скала Плитка Скала Даний вид обробки передбачає створення декоративної плитки з колотою структурою з лицьового боку плитки. Такі вироби використовуються в обробці будівель, мостів, парканів.
Відмінність гранітної плити мощення від облицювальної плитки
Найбільш важлива відмінність між ними полягає в розмірі і товщині виробів. Облицювальна гранітна плитка тонше гранітної плити мощення. Крім цього, вони відрізняються за призначенням. Плита мощення використовується для створення тротуарів і доріжок на вулицях, у парках, скверах, площах. За допомогою облицювальної плитки обробляють інтер'єр приміщення, а також фасади будівель, цоколі, щаблі.
Гранітна плитка для вулиці Облицювальна гранітна плитка
Купити гранітну плитку для вулиць у Києва дешево
Ми пропонуємо дешево купити гранітну плитку в Києві від провідних українських виробників. Завдяки сучасним технологіям і ретельному дотриманню всіх стандартів при виготовленні, продукція має властивості підвищеної міцності і довговічності. Зробивши вибір на користь плитки з граніту, ви значно заощадите кошти, оскільки він прослужить вам багато десятиліть, на відміну від бетонних аналогів.
У нас ви можете придбати гранітну плитку в Києві на вигідних умовах. На нашому спеціалізованому складі завжди в наявності широкий асортимент виробів, тому ми виконуємо замовлення клієнтів в самі короткі терміни. На великі партії ми надаємо оптові знижки. Ми пропонуємо своїм клієнтам модульні і замовні плити з граніту. Перший вид - це виріб стандартних розмірів, наприклад, 300 * 600 або 600 * 600 мм. Замовна плитка може виготовлятися в будь-яких розмірах за бажанням клієнта, але, як правило, не більше 2400 мм в ширину, довжину і висоту.
Наша компанія працює напряму з виробниками, що дозволяє нам встановлювати ціну на гранітну плитку на невисокому рівні в порівнянні з нашими конкурентами. Також у нас можна недорого придбати вироби з мармуру і травертину, та інші будівельні матеріали. Ми здійснюємо доставку по Житомиру, а також в інші міста залізничним або автомобільним транспортом.Создан 16 янв 2016рефераты