Гранітний бордюр

Розпродаж бордюрів з граніту !!Ще наші предки знали: немає міцніше і довговічніше будівельного матеріалу, ніж гранітний камінь. Ніякий інший матеріал за фізичними характеристиками не може конкурувати з гранітом. Володіючи високою зносостійкістю, він не дає відколів. Це зробило його незамінним у зведенні військових укріплень минулих століть. Побудовані римлянами мости з граніту справно служать досі.
Переваги гранітного бордюру

Незважаючи на труднощі у поводженні з гранітом, даний матеріал завжди був затребуваний. Навіть сьогодні, коли обробка гранітного каменю механізована, він знаходиться в ціновому діапазоні не надто дешевих матеріалів. Але, як і раніше, бордюр з граніту стоїть на першому місці серед аналогічних виробів через:

    
тривалого терміну служби;
    
стійкості до агресивних поверхневим водам;
    
морозостійкості;
    
незмінності доданої йому форми.

Адміністрації великих міст зіткнулися з неприпустимо коротким терміном служби бордюрів з бетону. Адже вони не витримують інтенсивного автомобільного руху. Тому дорожні служби ряду міст прийняли рішення замінити бетонні вироби на бордюр гранітний.

В естетичному плані виріб з граніту виглядає набагато краще, ніж з бетону. Фізичні властивості граніту дозволяють йому легко переносити перепади температур. Він протистоїть сколів в місцях інтенсивного зносу. Незамінний такий бордюр і при мощенні пішохідних доріжок і площ. Мощена поверхню стискається міцним бордюром і не допускає деформації при підвищених навантаженнях, пов'язаних з очищенням поверхні механізмами, або за аварійних роботах міських служб.
Ціна відповідає якості

Ми, виготовляючи такі вироби, застосовуємо нові технології, що дозволяють прискорити випуск продукції. Зокрема, використовується метод напівсухого пресування. Він широко поширений в Європі. Якщо технологія не порушена, то термін служби виробу при самій інтенсивної навантаженні - не менше двадцяти років. Ось чому співвідношення «бордюр гранітний ціна - якість» найоптимальніше.Создан 16 янв 2016рефераты