Гранитная брусчатка в Киеве

Гранітна бруківка або плитняк від компанії "КП Гранит"Сьогодні при згадуванні слова «граніт» на розум приходить безліч порід каменю, які практично не відрізняються за своїми властивостями. Найбільшого поширення серед них отримала гранітна бруківка. Її використовують у всіляких видах будівництва, починаючи від створення доріжок на вулицях і закінчуючи внутрішньою обробкою.
 

 

Родовище «Житомирське» займає лідируючі позиції з видобутку цього матеріалу. Гранітна брусчатка, видобута там, володіє маленьким відсотком вологовбирання, відмінної зносостійкістю і прекрасною міцністю. Особливо цікавим є її колота різновид. Природним виглядом і стане відмінним прикрасою для заміського будинку. Тому цю бруківку можна побачити як в парках України, так і в розкішних резиденціях в Києві.
 

 

Та й вартість матеріалу трохи нижче, адже це Укріанскій виробник на Украине. Бруківка, що добуває в родовищі «Житомир», володіє приємним, нейтральним бежевим кольором, який ідеально підійде як на садовій ділянці, так і до величезних особняків. З її допомогою можна надати ділянці атмосферу античності.
 

 

Гранітний плитняк з родовища «Житомир» повністю безпечний для організму людини. Він володіє першим класом радіоактивності, що підтверджено наявністю документів з усіма необхідними вимірами. Крім того, компанією були проведені випробування з метою підтвердження міцність колотої бруківки.
 

 

Колота бруківка, як і інші її види, відмінно поєднується зі всілякими будівельними матеріалами. Її можна комбінувати зі стандартними і нестандартними плитами мощення. Непогано вона буде виглядати і з тактильними покажчиками. До того ж, при бажанні клієнт може замовити до неї спеціальний бордюр з гранітного каменю.Создан 16 янв 2016рефераты